Lékařské služby

Klademe velký důraz na medicínské aspekty – vysokou odbornost, individuální a diskrétní přístup spolu s důkladnou diagnózou a vysvětlením příčin i léčby. Věnujeme se celé škále kožních onemocnění, prevenci, chirurgickým i estetickým zákrokům.
Náš tým je složen ze skutečných odborníků s mnohaletými zkušenostmi a jménem v oboru. 

Všeobecná dermatologie pro dětské i dospělé pacienty

Ošetřujeme a léčíme všechny kožní obtíže dětí i dospělých. Na základě komplexního vyšetření léčíme kožní problémy s důrazem na prevenci komplikací.
Zajišťujeme také konzultace nálezů jiných kožních lékařů a konzultace nežádoucích účinků léků na kůži.
U dětských pacientů jde nejčastěji o vrozené kožní vady i vzácné kožní choroby, s přibývajícím věkem o akné, které je kožním onemocněním bez rozdílu věku.

Nejčastěji léčené obtíže:

  • Kožní zánět: atopický ekzém, lupénka, růžovka, imunitně podmíněné nemoci, kožní změny u nemocí vnitřních.
  • Kožní nádor: kožní výrůstky, bradavice, pigmentová znaménka, rakovina kůže (karciomy, maligní melanoma) a další.
  • Kožní infekce: moluska, bradavice, opary, lymeská borelióza, impetigo, růže, plísně neboli mykózy kůže, vlasů i nehtů.
  • Poruchy pigmentace kůže: vitiligo, melasma

Preventivní dermatologie

Pravidelné kožní prohlídky jsou tím nejmenším, co můžeme všichni pro zdraví naší kůže dělat. Kůže je zrcadlem vnitřních nemocí, a proto je preventivní dermatologie jedním z nejefektivnějších oborů pro poznání celkového zdraví pacienta. Díky spolupráci se souvisejícími specializacemi využíváme celý potenciál informací, které nám o našem zdraví kůže poskytuje.

Během preventivní prohlídky se stanoví diagnóza kožních změn a riziko vzniku kožních nádorů. Díky nejmodernější technologii provádíme tzv. digitální screening kůže celého těla. Preventivní prohlídky jsou tak nejen časově úsporné, ale zároveň vysoce účinné – časosběrový screening zobrazuje veškeré změny na kůži a pomáhá odhalovat i ty nejmenší známky nádorových změn.

Estetická a korektivní dermatologie

V oblasti korektivní dermatologie nejde jen o estetickou stránku, ale také o psychické pohodlí pacienta (“aby se cítil dobře ve své kůži”).
Odstraňujeme všechny nežádoucí jevy kůže, od pih, znamének, zhoubných i nezhoubných nádorů, žilek, bradavic, výrůstků až po ochlupení a tetování.
Estetické dermatologii se věnujeme výhradně na lékařské úrovni. Pro omlazení kůže využíváme celé spektrum účinných metod jako je peeling, aplikace výplní či botulotoxinu.

Chirurgická dermatologie


Součástí naší kliniky je také chirurgický sál s moderním vybavením pro drobné chirurgické zákroky, jako jsou odstranění znamének, lipomů a dalších kožních útvarů.